Lidé ve STILL

Ing. Tomáš Hnízdil

Ing. Tomáš Hnízdil

Obchodní ředitel a prokurista

Ve společnosti STILL ČR pracuji od roku 1998, kdy jsem zakládal oddělení použité techniky a krátkodobých pronájmů. Od června 2019 jsem zastával pozici obchodního ředitele. Ve své nynější funkci Head of Sales and Service usiluji o to, aby naši zákazníci byli ještě spokojenější nejen s našimi kvalitními vozíky, ale i s dalšími návaznými službami v oblasti intralogistiky a servisu. Společnost STILL se neustále soustředí na dodávky komplexních skladových řešení na míru pro každou potřebu a každý obor činnosti našich zákazníků.

Jakub Šimánek

Jakub Šimánek

Technický ředitel

Do STILL jsem nastoupil v roce 2023 na pozici technického ředitele. Tato pozice pro mě znamená především životní změnu a výzvu. Celý profesní život jsem pracoval v automobilovém odvětví, působil v různých společnostech na různých technický pozicích. Říká se, že nejtěžší je práce s lidmi, a je to pravda, ale bez lidí to prostě nejde. Pro mě je motivující spokojenost zaměstnanců, perfektně odvedená práce technika, spokojený zákazník. Společnost STILL je jedničkou na trhu manipulační techniky a jsem rád, že mohu být součástí skvělého týmu.

Bc. Josef Murgaš

Bc. Josef Murgaš

Vedoucí oddělení pro intralogistická řešení a automatizaci

Chtěl bych vybudovat stabilní oddělení ILS a automatizace, které bude hrát prim na trhu v naší oblasti. Mým cílem je vybudování profesionálního partnera pro naše zákazníky, který jim bude vždy schopen nabídnout nejvhodnější řešení a bude jim dále partnerem pro jejich budoucí růst. STILL pro mě znamená velkou stabilní společnost, s velkou tradicí na trhu manipulační techniky. Je to pro mě transparentní zvučná firma, která se velice dobře stará o své zaměstnance.

Petra Ždánská

Petra Ždánská

Marketing manažer

Do společnosti STILL jsem nastoupila v roce 2022 po 18 letech práce na obdobné pozici ve stavebnictví. Byla to pro mě velká změna a výzva zároveň. Manipulační technika a intralogistika je, zvláště nyní v době nastupující automatizace, velmi dynamickou oblastí, která představuje pro marketing nekonečné možnosti. STILL mi poskytuje podporu v jejich realizaci, stabilitu a pevné zázemí. Je to silná značka s velmi vyspělou firemní kulturou a s tradičními hodnotami, která je současně otevřená novým trendům a dává tak prostor každému ze zaměstnanců k seberealizaci. Je skvělé být součástí týmu profesionálů, kde oranžová není jen barvou.

Jiří Hrubý

Jiří Hrubý

Ředitel regionu

Pracuji ve STILL od roku 2018 a v současné době zastávám pozici ředitele regionu. Na společnosti mám rád loajálnost zaměstnanců, kteří jsou s ní dlouhodobě spojeni a pomáhají nám budovat stabilní zázemí jak pro nás, tak i pro naše zákazníky. Zároveň si cením kreativního a inovativního přístupu k řešení problémů a hledání nových příležitostí na trhu. STILL je pro mě značka kvality a záruka spokojenosti.

Jan Zderadička

Jan Zderadička

Regionální servisní manažer

STILL je pro mě silná a stabilní společnost, která se stará o své zaměstnance. Nabízí jim vzdělávací programy, školení, možnosti kariérního růstu a mnoho různých benefitů. Moje práce je zajímavá vzhledem k její rozmanitosti. Zahrnuje práci jak v kanceláři, tak i v terénu v kolektivu našich servisních techniků a zákazníků.

Jakub Pech

Jakub Pech

Vedoucí dílny Škoda Auto Mladá Boleslav

Ve STILL pracuji od roku 2015. Vypracoval jsem se od servisního technika, přes dispečera až po vedoucího servisní dílny v závodě Škoda Auto Mladá Boleslav. STILL je pro mě značka kvality. Spokojenost zákazníků a zaměstnanců je zde vždy na prvním místě.

Ing. Tereza Vrábelová

Ing. Tereza Vrábelová

HR specialista a pověřenec pro ochranu osobních údajů

Do společnosti jsem nastoupila v roce 2019, a od té doby jsem provázela přijímacím procesem mnoho nových kolegů. Spokojenost zaměstnanců je pro mě, jako HR specialistu, vždy na prvním místě. Naše zaměstnance najdete po celé České republice, společně tvoříme skvělý tým a značku, která je jedním z předních dodavatelů manipulační techniky.

Nastavení cookies